model_ajans

Fuar Organizasyonu

Fuar organizasyonu, konusunda talepleriniz doğrultusunda sizlere hizmet vermenin yanısıra sizleri tanıyarak sizler için daha iyi olacağını düşüneceğimiz yeni fikirler ile fuar organizasyonlarınıza yenilikçi fikirler getirmekteyiz. Bu yenilikçi fikirlerle gerçekleştireceğiniz fuar organizasyonu ile ziyaretçileriniz tarafından dikkat çekici ve akılda kalıcı organizasyonlar yapma çabası ile birlikte mesaj vermek istediğiniz hedef kitleye markanızın veya ürünleriniz en iyi şekilde anlatıla bilmesi için sizlere hizmet vermekteyiz.

Fuar organizasyonu kapsamında firmanızın ürünlerinin ve hizmetlerinin imaj çalışmaları yanısıra şirketinizin viszyonu göz önünde bulundurularak gösteri çalışmalarıda yapılmaktadır. İsteyceğiniz her türde müzikler ve danslar ile standınızı fuarun en dikkat çekici közşesi haline getirmekteyiz.

fuar_organizasyonu

fuar organizasyonu

Başlıca Fuar Organizasyonu Hizmetleri

Stand tasarım ve kurulumu
İç ve dış alanlarda görsel ve reklam yönetimi
Catering yönetimi
Tercüman
Fuar mankeni ve hostesi
Dansçı ve Müzisyen
Işık ve Ses yönetimi
Fotoğraf ve Video Çekimi

Fuar Standı Tasarımları

Ahşap Fuar Standı

Ahşap fuar standı yapımında sunta veya Mdf kullanılarak tasarlanan ve üretilen stand türleridir. Ahşah fuar standları markaya göre tek sefer kullanılmak üzere tasarlanır. Eğer sürekli fuarlara katılan bir firma ve yaptırdığınız tasarımı her zaman kullanma fikride iseniz Ahşap fuar standı sürekliliği olmadığı nedeni ile pekde ekonomik değildir. Yalnızca dikkatli sökülüp takılmasıyla 1 kaçkez kullanımı mümkündür. Ahşap fuar standında yapılan boya çalışmaları ile daha moder ve sıradışı çizgiler oluşturula bilmektedir.

Modüler Fuar Standı

Modüler fuar standları ahşapların tam tersine defalarca sükülüp takıla bilen ve defalarca kullanılan fuar standı seçenekleridir. Mdflam ve alüminyumun birleşimiyle tasarlanan fuar standı sonradan eklemeler ile zengin bir görselliğe kavuşturulmaktadır. İşlevsellik açısındanda en kullanışlı fuar standı özelliğine sahiptirler.

Fuar Mankeni ve Fuar Hostesi

Aktüle ajans fuar organizasyonu çalışması sırasında kullancağınız fuar mankeni konusunda sizlere sektörün en iyi ve insan ilişkilerinde en başarılı olan bir kadro ile hizmet vermektedir. Ünlü manknelerin yanısıra noname modeller ile de hizmet veren ajansımız güler yüzlü modelleri ile müşterilerinize ürün ve hizmeti en iyi anlatacak eğitimli modeller ile sizlele beraberdir.

Fuar Organizasyonu Reklam Çalışmaları

Fuar organizasyonu başta fuar standı olmak üzere, standta kullanılacak manken / hostes, ses sitemi, afiş broşür vb görsel grafik çalışmaları, ile ürün ve hizmetlerini görsel açıdan pekiştirmekteyiz. Aktüel Ajans mankenlik ajansı yanısıra bir tam hizmet reklam ajansı olan Aktüel Adworks ile aynı çatı altında hizmet vemektedir. Bir çok marka ve firmaya görsel çalışmalar ve web tasarım hizmeti vermektedir.

Fuar organizasyonu, Basın-PR

Fuar organizasyonları ile standlarınıza getirdiğimiz ünlü isimler aracılığıyla medya ile buluşmanızı sağlıyor ve sizleri bu buluşmada hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırıyoruz. Bilinmektedirki müşterileriniz araştırmalarını basılı bültenlerden ve internet tv gibi dijital bültenlerden yapmakta, özellikle son yıllarda internette görünürlük oranınız satışlarınızı ve büyümenizi büyük oranda etkilemekte. Aktüel Ajans yaptığı piar çalışmaları ile firmanızı ve markanızı görünür kılmaktadır.

ÇALIŞMALARIMIZ