model_ajans

Profesyonel Fotoğrafçı

Profesyonel Fotoğrafçı

Profesyonel fotoğrafçı demek sektörde uzun bir zaman geçirmiş her tür ışığı makinayı ve lensleri denemiş, hemen herşeyi çekmiş kişi demektir. Tabi her fotoğrafı derken öğrenim süecinde her fotoğrafı sonrasında belirlediği bir katagori üzerinde yoğulaşıp, o katagorinin uzmanı olmalıdır. Moda fotoğrafçısı, ürün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafçısı vb. Aktüel Ajans her biri kendi dalında uzman 5 in üzeridnde freelance profesyonel fotoğrafçı ile hizmet vermektedir.

Aktüel ajans kendine ait 220 m2 lik fotoğraf stüdyosu ve çözüm ortaklığı yaptığı diğer fotoğraf stüdyoları ile profesyonel fotoğrafçıları sizlere sunmaktadır. Kadrosunda 2 fotoğrafçı bulunduran ajansımız gerektiği durumlarda dışarıdan fotoğrafçı desteği almaktadır.

profesyonel_fotografci

profesyonel fotografci

Profesyonel Moda Fotoğrafçısı

Profesyonel moda fotoğrafçısı için işin en zor bölümü kumaşların rengini tuttura bilmektir. Kadromuzda yer alan profesyoel fotoğrafçı ekibi ve renk teknolojisi ile ilgili tüm ekipmanlar mevcuttur. Çekilen moda fotoğraflarının baskısında en fazla % 5 lik bir kayıpla fotoğraflarınızı size teslim etmekteyiz. Ekipmanların kullanılmadığı bir çekimde bu ren kaybu %15 ila 20 arasında değişmektedir. Her konuda olduğu gibi kalite konusundada müşterilerine en iyiyi vermek isteyen aktüel ajans müşterilerin marka değerlerine yaptığı katgıdan mutluluk duymaktadır.

Profesyonel Ürün Fotoğrafçısı

Ürün çekimi fotoğrafçılık sektöründeki en geniş yelpazeye sahiptir. Malum etrafınızda gördüğünüz hemen her şeyin ürün çekimi yapılmaktadır. Profesyonel fotoğrafçı her şeyi çeken değildir. Bir kategori üzerinde yoğunlaşıp o katagoride uzman olandır. Aktüel ajans hepsi kendi kataorrizinde uzman 5 profesyonel fotoğrafçı ile çalışmaktadır. Ürün çekiminde dikkat edilmesi gereke kriterler ürünü gerçeğinden uzuaklaştırmadan en doğal fotoğrafını en canlı hali ile çekmektedir. Ürün çekimi satışlarda fiyatlara yaptığı katkı olmazsa olmaz bir gerçektir. İnternetten veya basılı görselle yoluyla yapılan bütün satışlarda ürün çekimi gereklidir. Tabi bunun profesyonel fotoğrafçı tarafından yapılması dahada önemlidir. Aksi takdirde ürüne ve markaya faydadan çok zarar sağlaya bilirsiniz.

Katalog Çekimi

Katalog çekimi hemen her türlü nesnenin ve insanın yer alabileceği katalog türleridir. Web çekimlerine göre tek farkı ciddi bir çalışma, profesyonel fotoğrafçı ve ciddi yatırım yapılmış bir ekipman ihtiyacıdır. Dijital ortamlarda kullanılan her cihaza göre renkler farklı olduğundan renk tutturmak imkansızdır. Bu nedenle kimse bunu önemsemez. Fakat katalog çekimi baskıya gireceği ve tek bir kaynaktan hedef kitleye iletileceği için önemlidir. Başta tekstil olmak üzere bütün katalog çekimi renklerinin tutması gerekir. Böyle bir çekimde profesyonel fotoğrafçı tarafından yapıla bilir ancak.