model_ajans

Profesyonel Retouch

Profesyonel Retouch

Günümüz teknolojisi ile retoucher adayları internet gibi mecralardan photoshop ve benzeri grafik programlarını öğrenerek retouch yapabilmektedirler. Fakat profesyonel retouch bambaşka ve farklı birşeydir. Retouch sadece insan yüzüne yapılan düzeltmeler değildir. Elbise mekan düzeltmeleri ve ileri seviye manipülasyon yapmaktır. Amatör veya mesleğe yeni başlamış retoucher ler özellikle insan yüzüne bulanıklılık vererek retouching çalışması yapmaktadırlar. Evet web siteleri için bir nebze geçerli ve kolan olan bu teknik baskıya girecek işler için çok büyük bir tehlike arz etmektedir. üstelik bu retouching tekniği istenilen bölgelere değil fotoğrafın tamımına müdehale etmekte ve fotoğrafın her yerini bulanıklaştırarak ciddi renk ve doku kaybına neden olmatadır.

Profesyonel retouching çalışması yapan bir retoucher doku kaybının baskı işlerinde fotoğrafa vereceği zararları bilir ve bütün retouch çalışmasını manuel olarak kendisi yapar. Aktüel Ajans kadrosunda yer alan profesyonel retoucher ve grafikerler yaptıkların işin öneminin farkındadırlar. 3 Kişilik bir retotuching ekibi bulunan aktüel reklam ajansı billboard, afiş, reklam çalışmaları, fotoğraf retouching, dergi reklam tasarımları gibi manipülasyon çalışmalarının tamamını yapmaktadır.

Profesyonel Retouching Gereklimidir ?

Evet profesyonel retouching gereklidir. Bu sizi farkedilir kılar, rakiplerinizden daha kaliteli gösterir ki profesyonel retouching ve garafik tasarımın önemini biliyorsanız zatan farklı bir vizyonda ve kalitedesiniz demektir. Aktüel, profesyonel retouching ile müşterilerinin kalitesini her zaman bilinir hale getirmek için çalışmaktadır. Bir çok manipülasyon çalışmasına imza atan ajansımız sizler ilede çalışarak dostunuz olmayı isteriz.

Örnek çalışmalar için tıklayın