Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu bir dükkan veya şrket açarken varlığınızı çevredeki hedef kitleye ve tanıdıklarınıza duyurduğunuz lansman tadında bir reklam çalışmasıdır. Her insan için ilk izlenim çok önemlidir, insanların gördükleri şey hakkında olumu veya olumsuz bir düşünceye sahip olmaları ortalama 8 saniye sürdüğü söylenir. Bu nedenle sizi ilk gördüklerinde bir firmanızla veya markanızla bir bağ kurmaları için akılda kalıcı bir açılış organizasyon çalışmasına ihtiyacınız vardır.

 

fuar-produksiyonu

fuar-produksiyonu

Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Reklam Ve Grafik Çalışmaları ( Billboard, Afiş, Broşür, Katalog, Web Sitesi ),
Karşılama ve Servis Hostesleri,
Tanıtım Mankenleri,
Çevirmen Hostesler,
Açılış Ekipman Temini,
Tribün Tasarımı ve Kurulumu,
Tül, Kumaş ve Bayrak Süslemeleri,
DJ Hizmetlari,
Ses ve Işık Sistemleri,
Palyaço Hizmetleri,
Balon Tasarımları,
Aktiviteler,
Baskılı Balon,
Protokol Çadır Kurulumları,
Platform, Bariyer vb.,
Açılış Süslemeleri,
Catering ve Kokteyl,

 

Açılış Organizasyonu Şirketiniz İçin Neden Öneli

Açılış organizasyonu başlangıç seviyesinde olan reklamların ilkidir. Tabik sonraki süreçte web tasarım, katalog tasarım gibi reklam çalışmalarınızda olacaktır. Fakat açılış organizasyonunu bu tür reklamlardan ayıran önemli bir özellik vardır. Burda insanlarla yüz yüze tanışıyor ve onlara ikramlarda bulunuyorsunuz. Bu hiçde göz ardı edilmeyecek bir değerdir. Yapmış olduğumuz organizasyonların bir çoğunda müştirimizin daha ilk günden organizasyonun yapıldığı saatler 10 larca insana aktif satış yaptığını gözlemledir.

Tabiki bu şekilde bir izlenim yaratmak için kaliteli bir açılış organizasyonuna ihtiyacınız vardır. Açılış organizasyonu balon süslemek, palyaço oyntmak demek değildir. Açılış organizasyonu ticari ilişkiler kurmak demektir. Verdiğimiz hizmetler içinde satış elemanları, stand, karşılama ve güler yüzlü servis hostesleri ile satışlarınıza yön veriyor ve olsaı satışlar yaratıyoruz.

 

Açılış Organizasyonu için Konsept ve Reklam Çalışması

Açılış organizasyonu için öncelikle firmanın renklerine uygun bistro masalar giydirilir misafirlerimize kokteyl ve yiyecek ikramlarında bulunulur. organizasyon içerisinde kullanılacak olan malzemelerin tamamı Aktüel Ajans tarafından temin edilmektedir. (Yani dışarıdan kiralama yaparak sizlere daha yüksek bir üdeme çıkartılmaz. ) Açılış organizasyon süslemeleri ve konsepler sizlerinde istekleri doğrultusunda profesyonel bir ekip tarafından tasarlanır ve sizlere sunum yapılır sizinde onayınızla birlikte ekiplerimiz çalışmaya başlar.

İyi bir açılış organizasyonu ile müşterileriniz aklında kalmak çok önemli bir detaydır. Bu sebeple çalışma sadece balon süsleme ile sınırlı kalmayım reklam ve grafik çalışmalarınada ihtiyaç duymaktadır. Tasarlanacak olan kataloglar, broşür tasarımları, bilbooard ve afişler müşterizinizin zihnine kazınmanızda önemli bir rol oynayacaktır, Aktüel Ajans yaptığı reklam içerikli açılış organizasyon çalışmalarında başta sosyal medya olmak üzere müşterilerinizi markayla interaktif bir ilişki içine sokarak, açılıştan müşterilerinizin çevresininde duymasını hedeflemektedir.

Söylemeye çalıştığımız örnek verecek olursak, daha açılış organizasyonu gerçekleşmeden sosyal medya hesaplarınız aktif hale getiriyoruz mesela, organizasyona katılan müşterilerin sosyal medya hesaplarında yer bildirimi yaptıklarında sizin konumunuzda sizin firma isminiz çıkıyor, böylece müşterinizin dostlarıda sizin varlığnızdan haberdar oluyor gibi gibi….