Açılış Organizasyonu

Açılış organizasyonu ve lansman çalışmalarının birinci amacı hedef kitlenin dikkatini çekmek ve beğenisini kazanarak yeni bir işyerinin açıldıını herkese duyurmasıdır. Bir çok açılış organizasyonunda bu gibi dikkat çekici unsurlar, balon süslemeleri, ses sistemleri, palyaço ve benzeri animasyon gösterileri ile sağlanmaktadır. Kısacası açılış organizasyonu insanların ilgisini çekerek ve açılıştan haberdar olmalarını sağlar. Kaliteli ses sistemleri ile yapılan müzik ve duyurular yetişkinlerin ilgisini çekerken, palyaço ve benzeri gösteriler ise yetişkinlerin dikkatini çekmektedir.

Eski zamanlarda sadece kurumsal firmalar tarafından tercih edilen açılış organizasyonu ve lansman çalışmaları günümüz reklam araçlarının gelişmesi ve yaygınlaşması ile artık her büyüklükte firmalar için yapılması gerekli etkili bir reklam çalışmasıdır. Bir çok bilindik marka ve firma yeni bir hizmeti çıktığında, yeni bir şube açtığında veya bayii toplantılarını bu şekilde organize etmektedir.

 

fuar-produksiyonu

acilis_organizasyonu

Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Karşılama ve Servis Hostesleri
Tanıtım Mankenleri
Çevirmen Hostesler
Açılış Ekipman Temini
Tribün Tasarımı ve Kurulumu
Tül, Kumaş ve Bayrak Süslemeleri
DJ Hizmetlari
Ses ve Işık Sistemleri
Palyaço Hizmetleri
Balon Tasarımları
Aktiviteler
Baskılı Balon
Protokol Çadır Kurulumları
Platform, Bariyer vb.
Açılış Süslemeleri
Catering ve Kokteyl

 

Neden Açılış Organizasyonu Yapılmalı ?

Açılış organizasyonu ilk bakışta sadece mağzanın açılışının çevredeki halka duyrulması olarak bilinsede aslında daha ciddi ciro artırımlarına sebep olan püf noktaları vardır. Açılışınıza gelen iş adamları dostlarınız ve diğer kişiler ile güçlü ticari bağlar kurmanıza ve kendi işiniz ve potansiyel başka işler hakkında yaratıcı fikir paylaşımları ile ufkunuzu ve işlerinizi büyüte bilirsiniz.

Ayrıca açılış organizasyonu paket fiyatı içinde temin edebileceğiniz karşılama hostesleri ve tanıtım mankenleri ile ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize insan ilişkilerinde yetenekli olan modellerimiz ile en iyi şekilde tanıta biliyorsunuz. Aktüel Ajans çatısı altında hosteslik hizmeti veren tüm modellrimiz üniversite mezunu veya öğrencisi olup güler yüzlü ikna ve ikili ilişkilerde yetenekli kişilerden oluşmaktadır.