Aktüel Model Ajans

Aktüel model ajans

Model ajans, stand hostesi, fuar hostesi, prova mankeni, katalog mankeni, defile mankeni, fotomodel, erkek manken, bayan manken, yabancı manken, ünlü manken ve medyatik manken kadrosu ile bir tam hizmet model ajansıdır. 17-28 yaş arası olan model kadrosu ile Türkiyenin en büyük model ajansıdır. Tüm çalışanları ve kadrosunda yer alan modelleri bu mesleğe gönül vermiş, işine severek ve kariyer oadaklı olarak yapan bu kişilerden oluşmaktadır. Ülkemizde bugüne kadar icra edilen model ajans hizmetlerine yeni bir persfektif ile sunan manken ajansımız, yaptığı çalışmalara bir kerelik gözü ile bakmayarak büyük bir müşteri ve model portfoyuna sahip olmuştur.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Aktüel model ajans uzun yıllardır sektörde bir çok organizasyon ve defile yönetmiştir, yaptığı çalışmalar ile insanların yüzünde bir mutluluk bırakan model ajansı gördüğü bu mutluluktan daha fazla çalışma azmine sahip olmaktadır. İstanbul başta olmak üzere bir çok büyük şehirde çözüm ortakları bulunan mankenlik ajansı tüm ülkeye hizmet vermektedir.