Manken Ajans, Manken Ajansı, Manken Ajansları, Model Ajans, Model Ajansı, Model Ajansları, Fotomodel Ajans, Fotomodel Ajansı, Fotomodel Ajansları, Katalog Çekimi, Modeling Agencies in İstanbul

manken-ajans

YENİ YÜZLER, ASPİRİNG MODELLER VE PROFESYONEL MODELLER İÇİN HEYECAN VERİCİ BİR MANKEN AJANSI

Aktüel Model Ajans; En iyi Modellerin Kariyerini Yöneterek, Onları Bilinir Yaşam Tarzı Markaları’nın Yüzü Yapar, Dünya Çapındaki Manken Ajans, Fotoğrafçı ve Yapım Şirketlerini Bir Birine Bağlar.


MANKEN AJANS HİZMETLER

MANKEN AJANSI

Manken Ajansı olarak manken ve hostes kadromuza her geçen gün yetenikli modeller ve yeni yüzler katmaktayız. Manken ajansımız gerek manken gerek fotomodel gerekse hostes gibi bölümlerden oluşturduğu insan kaynakları bölümünü sürekli aktüel tutmaktadır. Manken ajansı çatısı altında bulundurduğu modelleri öncelikle kendi çekimlerinde gerektiğindede çözüm ortağı diğer ajansların sunumlarına eklemektedir.

Manken ajansı çeşitli reklam ajansları, yapım şirketleri, modacılar, ve katalog çekimi yaptıracak firmaları gözeterek modellerimize çeşitli iş imkanları sağlama gayreti içindeyiz. Manken ajansı olarak öncelikle eğitim almış manken ve fotomodel arkdaşlara gereken hassasiyeti göstererek iş tekliflerinde bulunmaktayız. Tecrübesi olmayan diğer arkadaşları ise mankenlik kursu departmanında gereken eğitimleri vererek ve daha kısa süren basit çekimlere yönlendirerek sektöre kazandırmayı hedeflemekteyiz.

KATALOG ÇEKİMİ

Katalog çekimi genellikle moda, ürün, yiyecek içecek ve ve mimari çekimlerden oluşmaktadır. Çekimlerimiz için refreranslarımızı inceleyebilirsiniz. Profesyonel fotoğrafçılarımız ile yaplan katalog çekimi hemen her sektör için müşteri artışına yöneliktir. Katalog çekimi tabiki sadece iyi bir fotoğrafçıdan oluşmamaktadır. Aktüel Ajans çatısı altında ülkenin en iyi profesyonel fotoğrafçıları, asistanları, styling, make up ve kuaförleri çalışmaktadır. Ve bizler böyle bir ekiple her konsepte ve her bütçeye uygun katalog çekimi yapıyoruz. 4. Levette bulunan kiralık fotoğraf stüdyomuz ve 20 den 50 megapiksel aralığında olan profesyonel fotoğraf makinelerimiz, Son sistem ışık ve lens setlerimiz ile avrupa standartlarında katalog çekimi yapmaktayız. Devamı >

DEFİLE ORGANİZASYONU

Defile organizasyonu deneyim ve kreatif bakış açısı gerektiren komplike bir çalışmadır. Düzenlenecek olan defienin konsepti, modelleri, koreografisi, kulis, podyum ve ışık-ses gibi genel ve teknik alt yapısının tamamı Aktüel Manken Ajans tarafından organize edilmektedir.

Defile organizasyonu görsel bir sunuma dayandığı için yapılan bütün çalışmalar izleyicilerin hoşuna gidecek ve akılllarında kalacakları şekilde tasarlanmaktadır. Defilele organizasyonları kalabalık kitlelere ve gruplara yapılan, tanıtım ve raklam açısından önemli çalışmalardır. Sezonun veya yılın moda trendleri ilgili hedef kitleye tanıtan bir bakıma modayı yönlendiren görsel etkinliklerdir. Devamı >

KİRALIK FOTOĞRAF STÜDYOSU

İstanbul 4.Leventde bulunan 220 m2 lik fotoğraf stüdyomuz ile amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara günlük kiralık fotoğraf stüdyosu hizmeti veren aktüel ajans bu güne kadar bir çok başarılı çekime imza atmıştır. 3,9 metre tavan yüksekliği olan kiralık fotoğraf stüdyosu 45 m2 lik çakim alanına sahiptir. Katalog çekimi, web sitesi çekimi, moda çekimi, ürün çekimi ve benzeri çalışmalar için haftalık günlük ve saatlik kiralaya bileceğiniz fotoğraf stüdyomuz bir çok teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir.

Aktüel fotoğraf stüdyosu profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmıştır. İçinde bulundurduğu ekipman ve araçlarla bütün fotoğrafçı dostlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek yeterli altyapısı mevcuttur. Kiralık fotoğraf stüdyosu önceden randevu alınması kaydı ile 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Kiralık fotoğraf stüdyomuzun en büyük özelliklerinden biride şehir merkezinde olmasıdır. 4.levent metro durağına 2 dk yürüme mesafesinde olan fotoğraf stüdyosu 24 saat çok kolay ulaşım sağlaya bileceğiniz bir konumdadır. Çekimleriniz geç saatlerde bitse dahi ulaşım ve trafik konsunda hiç bir sıkıntı yaşanmayacaktır. Devamı >


MANKEN AJANS

Manken ajans, saygın yapım firmları, fotoğrafçılar, stilistler ve diğer endüstri müşterileri ile profesyonel manken, yeni yüzler ve mesleki mankenleri birbirine bağlamanın öncülerinden biri olan ülkenin en büyük manken ajansı kuruluşlarından biridir Aktüel,

Manken ajansı olarak istenilen ancak aynı zamanda yenilikçi ve etkili olan bir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Manken ajans, üst düzey yabancı model ajansları ile  istişare de dahil olmak üzere uzun süren bir yurt içi araştırma ve geliştirme süreci sonucunda kurulmuş bir mankenlik topluluğudur.  Model ajans ekibimiz İstanbuldaki podyumlardan ve setlerde Avrupanın önde gelen model ajansları ile ortak projeler yürüterek 12 yıllık bir kariyer elde etmiştir

Manken ajans kadrosundaki tüm yeni ve profesyonel mankenler kendilerine bir kariyen sağlayan ve markaların yüzü yapan Aktüel model ajans ile sözleşmeli ve freelancer çalışmaktadırlar.

Neden Aktül Model Ajans ?
Manken ajans, modeller, fotoğrafçılar, ajanlar ve yapımcılar için sonsuz fırsatlar sunmaktadır. Daha önce hiç bu kadar kolay, etkili ve gerçekten ülke çapında bir hizmeti hiç verilmedi.

İster yeni bir yüz veya profesyonel bir model, manken ajans profilinizi ve fotoğraf portfolyonuzu yaratın ve uluslararası pozunuzu anında yaratın. Daha önce yalnızca ayrıcalıklı kişi tarafından gerçekleştirilen manken seçmeleri artık dijital çağın başlaması ile herkese sunula biliyor. Buda nasıl manken olunur veya nasıl ünlü olunur gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Bu nedenle en çok talep gören ülke çapındaki en iyi manken ajansları kadrosunda listelenme ve dünyanın her yerindeki en iyi fotoğrafçılar tarafından seçilme şansınızdır. Ülkenin önde gelen yapımcıları ve fotoğrafçıları aktuelajans.com u izliyor, bu yüzden sizi görmesine izin verin!