Bayan Model Ajans

Bayan Model Ajans

Bayan model ajans bütün manken ajanslarının ilk sırasında yer alan katagoridir. Özellikle ülkemizde olmak üzere bayan modellerler hemen her çekimde tercih edilmektedir. Aktüel model ajans 8 yıllık tecrübesi ile bir çok bayan modeli sektöre kazandırmıştır. birçoğu Aktüel bayan model ajans çatısı altında olmanın prestiji ile kaliteli işlere imza atmışlardır. Ayrıca Aktüel ajans birçok yurt dışı ajanlardan ülkeye getirdiği yabancı bayan modellerle ile firmalara çalışma imkanları sunmuştur.

Mankenlik Başvurusu;

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden model direktörü ile doğrudan iletişime geçerek yapabilirsiniz.

E-Mail : info@aktuelajans.com
İnstagram ; aktuel.ajans

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Bayan model ajans tv reklamlarında öncü firmaların katalg sayfalarında gördüğünüz bir çok a plus modeller ile çalışmaktadır. Bunların yanısıra bayan model ajans katıldığınız seminer, fuar, açılış, lansman ve benzeri çalışmalarda sizi en iyi şekilde temsil edecek güler yüzlü eğitimli modelleri ile hizmet vermektedir. Bayan model ajans sektördeki uzun tecrübensinden edindiği bilgiler ile yapılan sunumlarda size en uygun olan modeli seçmenizdede yardımcı olmaktadır. Birçok bilindik marka ve firmaya hizmet veren model ajans sizler içinde en iyisini yapmak için işini seven, zeki ve analitik çözümler ürete bilen kadrosu ile sizlerle çalışmaktan büyük bir onur duyacaktır.

Bayan model ajans olarak, tekstil firmaları, moda evleri, yapım şirketleri ve fotoğrafçılar ile ortak çalışmalar yürüten Aktüel model ajans prensiplerinden taviz vermeden kaliteyi ve güvenirliği kendine çizgi edinmiştir.

 

Bayan Model Ajans Başvuru

Aktüel Model Ajans ailesinde yer almak isteyen model adaylarının aşağıdaki kriterlerden en az birine uygun olması gerekir.

  • En az 1 yıllık katalog çekim tecrübesi ( fotoğrafçılara yaptırılan özel portfolyo çekimleri geçersizdir )
  • Güzellik yarışmalarında derece
  • Mankenlik eğitimi

Yukarıdaki tecübelere sahip olan modellerin fiziki özellikleri

  • Erkekler minimum 185 boy, bayanlar 172

 

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_