Busem Tekstil Katalog Çekimi

Katalog Fotoğraf Çekimi

Ünlü moda markası Busem Tekstil için sıradışı kurgulanmış güzel bir katalog çekimi ve retouch çalışmasına imza attık. Maslak film sokağı stüdyosunda yapılan katalog çekimi için iki yabancı model ile çalışılmış ve hasselbland orta format fotoğraf makinası kullanılmıştır.

Profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilen katalog çekimi Aktüel Adworks yeni nesil iletişim ajansı tarafından büyük bir titizlik ile yapılmıştır. Çekilen fotoğrafların kullanımı katalog tasarımı yanısra bina yüzü giydirme ve billbordlarda kullanılmak üzere dizay edilmiştir. Reklam fotoğraf çekimi iyi bir reklam fotoğrafçısı ve tecrübeli bir ekibe gereksinim duyar. Katalog çekimi ve reklam fotoğraf çekimi, modelden, ışıktan, kadrajdan ve konsepten anlayan bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bizler Busem Tekstil katalog çekimi için tam olarak bunu yaptık.

 

Moda Katalog Çekimi

Busem tekstil için yapılan katalog çekiminin ilk ayağı, model seçimleri idi. Ajansımızı ziyaret ederek yapılan cast çalışmaları ile iki modelimiz ile çekim kararı alındı.Çekim maslak film sokağı platosunda gerçekleşti. Çekim sonrasında çalışmal üzerinde ileri düzey profesyonel retuş çalışmaları ile fotoğraflar yayına hazır hale getirilerek müşterimize teslim edildi.

 

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; aktuel.ajans