Cast Ajans

Cast Ajans

Cast ajans bir oyuncu adayının televizyon ve medya sektörü ile buluşması için kilit nokatalardan birdir. Televizyon sektörü bir çok oyuncu için kendini ifade ve farkedlir kılmalarını ve bunun neticesinde söhret olmalarındaki yolu çizmektedir. Son dönemlerde ülekimzde ve tüm dünyada sinema ki özellikle dizi sektörünün ciddi bir ilerleyiş katetmesi cast ajans ve oyuncu ihtiyacını kayda değer bir şekilde artırmıştır.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Cast ajans aracılığı sizlerde kendi kişiliğinize uygun olan yapabileceğinizi düşündüğünüz roller için Aktüel Model Ajans ailesine katıla bilirsiniz. Cast ajans yapım şirketleri tv kanalları ve yönetmenlerin talep ettikleri oyuncu seçimleri için büyük bir titizlikle çalışır istenilen rollere uygun gördükleri oyuncuları sunarlar. Bunlar için cast ajans başvurunuz profesyonel bir ekip tarafından değerlendirmeye alınır ve uygun bulunan oyuncu adayları mülakat için ajansa davet edilir. Başvuruların bir çoğu model ajans tarafından kabul edilmektedir. Bunun nedeni ise sonuçta bu mankenlik veya fotomodellik işi değil, belirli bir boy yada fiziki özellikleriniz olması gerekmemektedir. Aktüel model ajans sadece tecrübe kriterini şart koşmaktadır. Aktüel model kadrosunda yer alan bütün modeller ve oyuncular en az iki yıllık bir tecrübeye sahip olmaları gerekir.

 

Cast Ajans Oyuncu Kriterleri

Cast ajans yukarıdada bahseetiğim gibi oyuncu olabilmeniz için hiç bir fiziki özellik istemez. Bu sektörde yer almak istiyorsanız ( aktüel model için tecrübe gerekmektedir ) kendinizi olan ve ben bu işi yapablirim özgüveni, iletişim kurma, diyalog becerisi yeterlidir. Bu şartları yerine getire biliyorsanız sektörde sizi bekleyen bir çok rol olduğuna emin olabilirsiniz. Bir dizi veya sinema oyuncusu olabilmeniz için cast ajans sizleri gerekli olan tüm eğitimlerden ve çekim süreçleri konusunda yapılması gereken bilgilerden haberdar edecektir. Bir cast ajans ile başlayan medya serüveniniz hayal daha edemeyceğini çok güzle noktalara gelebilir.

Bu işi her ne kadar para içinde yapıyor olsanız bir çoğunuz için yaşam tarzı olacak ve gündelik yaşamlarınıza ve insan ilişkilerinize doğrudan etki edecektir. başarılı bir aktris veya aktör olableceğinizi düşünüyorsanız, çeklecek her sinema filmi için sizler için bir rol muhakkak vardır. Yapmanız gereken tek şey bir cast ajans kapısı çalımaktır.