Kreatif

Kurumsal Kimlik Tasarımı

1. KURUM İÇİ ;
Amblem / logotayp kullanım standartları
Bloknot tasarımı
Haberleşme formları
Kurum içi yönlendirmeleri
Kartvizit tasarımı
Şirket giyim ve davranış kuralları
Muhasebe dokümantasyon tasarımları
Antetli Kağıt, Antetli devam kağıdı
Diplomat zarf
Zarflar Kraft zarf
Faks formu
Saygılarımızla kartı
Dosya kapağı
Dosya içi
E-posta imzası
Dikey banner
Flama Filigran
Zarf içi
Yaka iğnesi, kol düğmesi
Promosyon malzemeleri
Davetiye
CD Kapağı
Kimlik kartı ve ziyaretçi kartı
Sunum şablonu
Etiket sticker
Vefat ilanı

2. KURUM DIŞI;
Kurumsal web tasarım
Sosyal Medya Yönetimi
Araç – filo giydirme
Bina cephesi ve iç tasarımı
Katalog, broşür, insert ve benzeri tanıtım çalışmaları
Gazete, dergi reklamları Bayrak

3. KURUMSAL KİMLİK KULLANIM KILAVUZU

Grafik ve Katalog Tasarımı

Geleneksel medyanın en etkili reklam araçlarından biri olna katalog tasarımı ile hedef kitleye doğrudan akılda kalıcı çalışmalar Aktüel Adworks çatısı altında tasarlanıyor.

Fotoğraf Çekimi

Moda Çekimi
Ürün Çekimi
Reklam Çekimi
Katalog Çekimi
İç ve Dış Mekan Çekimleri
Editorial Çekimler
Endüstriyel Çekim

Manipulasyon / Ilustrasyon / Retouch

Çekimini yaptıımız fotoğrafları gerçekçi retouch veya hayalleri zorlayan manipulasyon çalışmları ile markanızı unutulmaz kılacak.

Ambalaj Tasarımı

Bir ambalaj müşterinin ürünü eline almasını sağlıyorsa o ambalaj tasarımı bizim için iyidir. Bu fikirle yola çıkan Aktüel Adworks bir çok bilindik marka için kampanya oluşturmuştur.

Açık Hava ve Billboard Tasarımı

Tv den sonra hedef kitleyle iletişimin en etkili olduğu reklam mecrasıdır. Kampanyalar için dönemsel reklamları barındıran açık hava reklamları yeni üç boyutlu tasarımlar ile etkisini dahada artırmıştır.

Marka ve Pazarlama

Marka Oluşturma

Öncelikle şu iyi bilinmelidirki, kalıcı bir marka oluşturmak için kaliteli ürün ve hizmetleriniz olması gerekir. Ayrıca bir markanın oluşumu tanıtımı ile mümkündür. Sanıldığı gibi reklam ile değil.

Marka Algısı ve Stratejisi

Bir markanın stratejisi tüketicinin satın alma sürecini etkilemek üzere dizayn edilir. Algı oluşturmak reklam ve pazarlama stratejilerinin odak naktasıdır.

Marka Konumlandırma

Gelişmiş global ekonomiler markalarını iyi bir strateji ile konumlandırarak daha etkili bir hale getirmeye çalışmaktadır. Bunu yaparken duygusal ve gerçekçi değerleri göz önüne alarak hedef kitle için markalarını bilinir kılmaktadır. Marka konumlandırması yapan bir firmanın aynı ürünü satıyor dahi olsa rakiplerinden bir farkı olmlaıdır. Aktüel Adworks sizler için bu farkı yaratıyor.

Pazarlama ve İletişim Stratejileri

Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen iletişim seçenekleri karşısında müşterilere en doğru ve etkili kanaldan bağlantı kurmanın zorlaşması ve maliyetlerin çoğalması ve buna karşın müşterilerin artan ve değişen istekleri, firmaların iletişim anlamındaki arayışlarına hız kazandırmış ve bu arayışlar neticesinde pazarlama ve iletişm kavramı oluşmuştur.

Topluluk Yönetimi

Aktüel Ajans topluluk yönetiminde hedef kitlenizin sosyal medya ve benzeri internet kanlları ile marka yada şirket ile etkileşime geçiş sürecini aktif olarak yönetmektedir.

Dijital

Web Tasarım

Web prodüksiyon altında makro, mikro markalar için profesyonel tasarımlar ve web uygulamaları.

Sosyal Medya

Günümüz Marka bilinirliğinin en etkili ve ekonomik reklam araçlarından olan sosyal medya için,

  • Sosyal Medya Pazarlama Danışmanlığı
  • Sosyal Medya Kampanya Geliştirme
  • Sosyal Medya Takip ve Analiz
  • Sosyal Medya Göresel Tasarım
Yazılım Geliştirme

SAP veya diğer ERP sistemleri ile entegre web tabanlı firmaya özel yazılım uygulamaları.

Mailing Tasarım

Görselin metinden daha etkili olduğu reklam sektörü için geliştirilen mailing tasarım ve yazılımları ile firmanızı veya hizmetlerinizi daha etkileyici bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Ülkemizde ve tüm dünyada akıllı telefonların kullanıcı sayısının artışına orantılı olarak mobil yazılım kullanıcısıda artmaktadır. Aktüel Adworks markanızın gelişim hedefleri doğrultusunda kreatif mobil yazılımları geliştirmektedir.

Prodüksiyon

Reklam Filmi

Reklam çekimi hedef kitleye  belli aralılarla sunulan profesyonel olarak yapılmadığında markaya faydasından çok zararı olan reklamcılık sektörünün en etkili mecrasıdır. Günün bütün zamanlarında sunula bilmesi, hedef kitlenin tamamına ulaşabilmesini sağlamaktadır.

Tanıtım Filmi

4k video kameralar ve profesyonel bir prodüksiyon ekibi ile en iyi tanıtım filmleri. Potansiyel müşterilerilerin interneti araştırarak karar verdiği günümüzde kendinizi en iyi anlatacağınız reklam türü bir tanıtım filmidir.

3D Grafik Animasyon

3D reklamcılığın teknoloji açısından geldiği son noktadır. Yapılan 3D çalışmalar, firmanızı rakiplerinizden önde ve kaliteye verdiği değeri gösterecektir.

Viral Reklam

Genellikle Tv reklamlarına göre daha yalın ve masrafsız olan viral reklamlar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda TV kalitesindede çekile bilmektedir. Bir viral reklamın iyi kurgulanması ve izleyicisinin dikkatini çekmelidir. İnternette yayınlanmaları nedeniyle ilgi görmeyen bir viral reklam izleyici tarafından kapatıla bilir.

Backstage

Fotoğraf ve video çekimlerinizin unutulmaz arka plan görüntüleri ile müşterilerinize çalışma ortamınızı göstererek kendinizi tanıtmanın en doğal yoludur backstage.