Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi öncelikle ticari ve hobi olmak üzere ikiye daha sonra ise 100 lere ayrıla bilir diyebiliriz. Aktüel ajans fotoğraf çekimi ‘nin profesyone ticari bölümünü ele alarak müşterilerine hizmet vermektedir. Moda çekimi, katalog çekimi, ürün çekimi, mimari çekimler ve kişiye özel fotoğraf çekimleri. Kendi bünyesinde bulunan fotoğraf stüdyosu ve son teknoloji ekipmanları ile sizi rakiplerinize karşı bir adım öne taşıyacak ve hedef kitleniz tarıfından farkedilir kıalcak olan fotoğraf çekimi çalışmalarına imza atmaktadır.

Fotoğraf çekimi sürecinde müşterisiyle uyum içinde olan ajansımız sizleri dinler tanır isteklerinizi değerlendirir ve sizlere bir çalışma programı sunar. Yapacağı sunum içinde öncelikle ekipmanını tanıtır size uygun olnaları sunar, ekipmanlar yaptıracağınız çekim ve bütçenize göre seçilir. Daha sonrasında yapılacak fotoğraf çekimi moda ise manken ve fotomodel sunumu yapılarak bir kast ayarlanır ve model seçimi yapılır. Çekimin dış mekanmı yoksa stüdyo veya kiralık bir mekanmı olacağı kararlaştırdıktan sonra fotoğraf çekimi süreci başlar.

Fotoğraf çekimi bittikten sonra, fotoğrafların tamamı sizlere çekim sonrasında teslim edilir. Sizler photoshoop uygulaması yapılacak olan fotoğrafları seçerek tarafımızı ildiriyorsunuz. Seçilen fotoğrafların sayısına göre 2 3 gün işinde fotoraflar tarafınızı teslim ediliyor. Fotoğrafların ölçüsü ve kalitesi katalogmu web mi isteğinize gere biçimlendirilmektedir.

katalog-cekimi

katalog-cekimi

Fotoğra Çekimi ve Fotoğrafçı

Fotoğraf çekimi günümüzde gelişien makina teknolojisi ile herkesin yapabileceği bir durum gelmiş gibi görünsede bu meslek için bir ömrün bile yetersiz olduğu bilinmelidir. Sektörde uzun yıllar geçirmiş ve her anında fotoğraf çekimi yapmış bir fotoğrafçı kadrosuna sahip olan Aktüel ajans bütün çalışmalarını büyük bir titizlik ve kalite ile yapmaktadır. Çekimlerimizi incelerseniz sizlerde bu kaliteyi farkedecksinizdir. Aktüel ajans fotoğrafçı kadrosu yanısıra çok iyi bir grafik ekibine sahiptir. Fotoğraf çekimi sonrası fotoğraflara en kaliteli ve gerçekçi retouch çalışmalarını ekibimiz fotoğraflarınızın dijital kullanımında ve özellikle baskı sürecinde kesinlikle ren kaybı olmasını önler.

Fotoğraf çekimi sırasında büyük bir kadro ile hizmet veren ajansımız, bir çekimde ihtiyaç duyulan bütün prodüksiyon ihtiyaçlarını karşılamktadır. Bnların içinde ışık asistanları, manken model, make-up, kuaför, styling ve kurgu tasarımcıları yer almaktadır. Markanızı imajınızı ve ürünlerinizi kaliteli bir fotoğraf çekimi ile tanıtmak isterseniz bizi tercih etmelisiniz.

 

Moda Fotoğraf Çekimi

Moda fotoğraf çekimi bir çok çekimi göre daha fazla titizlik isteyen bir çekim türüdür. En büyük sıkıntısı baskıya girecek olan çekimlerde renk tutturma olayıdır. Aktüel ajans moda fotorğaf çekimi sırasında kullandığı ileri düzey ışık istemi ve 50 mpx lik fotoğraf makinası ile renk kaybını en aza indirmektedir. Bir tam hizmet reklam ajansı olan Aktüel moda fotoğraf çekimlerinde sizlere a dan z ye her şeyi sunmaktaadır. Manken ajansı bölümümüzden yapacağınız modelller ve makyöz kuaför personelimiz ile tam anlamı ile eksiksiz bir moda fotoğraf çekimine bizimle imza atabilirisiniz.

 

Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğraf çekimi ciddi anlamda profesyonellik isteyen bir iştir. Moda çekimleri fotoğrafçılara çektirilsede günümüzde bir çok firma ürün çekimlerini cep telefonları ile çekrek web sitelerine koymaktadırlar. İnanınki ürün fotoğraf çekimi profesyonel bir ekip ile yapılmış rakibiniz karşısında satış açısından hiç bir şansınız yoktur. Ürün fotoğraf çekimi cep telefonu ile çekilip konulması ürün satışı üzerinde tahmin edilemeyecek olumsuz bir etki yaratacaktır. Ürünlerinizin ne kalitesi nede fiyatının uygun olması internet üzerindeki satışı yeterli olamayacaktır. Ürün hakkında hedef kitlenizin zihninde kalite ve güvenilirlik oluşturmak için kaliteli bir ürün fotoğraf çekimi şarttır.