Fotoğraf Stüdyosu

Fotoğraf Stüdyosu

Fotoğraf stüdyosu başta tekstil ve moda olmak üzere sekörün iş ve reklam potansiyelini artırmak adına reklam ve moda çekimleri ile markanızı ve ürünlerinizi hedef kitleye etkileyici ve gerçekci imaj çalışmaları için çalışmalar yürütmektedir. iyi ve profesyonel fotoğraf stüdyosu konsetini en şekilde müşterilerine sunan aktüel ajans sektörde bir çok bilindik marka için ürün ve moda çekimi yapmıştır. Aktüel Ajans sektör firmalarının moda katalog çekimleri, fotoğraf stüdyosu ve fotoğraf ekipmanlerını sektörün hizmetine sunmaktadır.

Tüm Çekimler için Instagram @aktuel.ajans hesabını takip edebilirsiniz.

Fotoğraf stüdyosu kiralama Ücretleri

Birinci paket sadece mekanı isteyen firmalar ve fotoğrafçılar içindir. Paketin içeriği beyaz ve gri fondan oluşmaktadır. Kira bedeli günlük ( 8 saat ) 300 TL dir.
İkinci paket beyza ve gri fonlar, 3 adet 600 lük hensel paraflaş ve softboxlardan oluşmaktadır. Kiralık fotoğraf stüdyosu bedeli 450 TL dir.
Üçüncü paket ise beyaz gri ve 5 çeşitli ana renklerden fon, 5 adet hensel paraflaş ve softboxlar. Kira bedeli 650 TL dir.

Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Kiralık fotoğraf stüdyosu kendi stüdyosu olmayan fotoğrafçı dostlarımız için tasarlanmış mekanlardır. Ekonomik açıdan kendi fotoğraf stüdyosu nu açıncaya kadar en iyi çözümlerden biridir. Aktüel fotoğraf stüdyosu uygun fiyatları ile sektördeki bir çok stüdyodan daha avantajldır. Söktörün önde gelen bir çok fotoğrafçısı ve yapımcısı için kiralık fotoğraf stüdyosu hizmeti vermektedir. Kiralık fotoğraf stüdyosu çalışması sırasında her fotooğrafçıya muhakkak bir asistan verilmektedir. Asistan ücteriti 100 TL, asistan almayan kiracılar bozulan veya kıralan ekipmanlardan sorumlu tutulur ve ücreti taleb edilir. Kiralık fotoğraf stüdyosu tüm paketlerde beyaz ve gri fon mevcuttur. Fotoğrafçı ve Fotoğraf makinası hiç bir pakete dahil değildir. İstanildiği takdirde ekstra ücretle temin edilir.

Fotoğraf stüdyosu hakkında detaylı bilgi için:
Mikail Çakır
0546 843 64 58
0212 516 75 36