Fuar Hostesi ve Fuar Mankeni

Fuar Hostesi Sizlere Ne Sağlar ?

Fuar Hostesi sadece standlarda görsel olarak duran kişiler değillerdir. Onlar satışlarınıza yön verebilecek birer pazarlamacılardır. Bu yüzden fuar hostesi diksiyonu düzgün iletişim yeteneği kuvvetli kişilerden oluşmaladır. Manken Ajans özellikle istanbulda yer alan CNR ve Tüyap fuar merkezleri için ve firmaların açılışlarda kullanılması için manken ve fuar hostesi temini yapmaktadır. Aktif sahada pazarlama ve sunum yapan fuar hesteslerimizin tamamı sözleşmeile çalışmaktadır. Fuar, açılış ve tanıtımlarda sizi en iyi şekilde temsil edecek fuar hostesi manken ajansımız tarafından özenle seçilmektedir.

Fuar hostesi, fuar mankeni, açılışlarda, kongre merkezlerinde, tanıtımlarda, fuarlarda gerektiğinde fak çaplı market vb açılışlarda ve el ilanı daşıtımlarına kadar bir çok işinizde son kullanıcıya ulaşmanızı sağlayan bir joker elaman olarak düşünüle bilir. Manken ajansımız ister tercüman fuar hostesleri ister stand hostesleri ile firmanızın gülen yüzlerini sizlere sunmaktadır.

fuar-hostesi

fuar-hostesi

Fuar Hostesi Kimdir ?

Fuar hostesi standlarınızda etkilime ve tanıma kabiliyeti yüksek, Genel çıtanın üzerinde bir kültür ve en az lise mezunu durumunda eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Sadece standlarda değil katılacağınız toplandı ve sunumlarda firmanızın görünümünü ve kalitesini artırmak amaçla kullana bileceğiniz güleryüzlü bay ve bayan şahıslardır. Fuar hostesi firmanız veya ürünününüz hakkındaki vereceğiniz kısa bir eğitimle, eğitim düzeyiylede alakalı olarak müşterinize en iyi tanıtımı yapabilecek potansiyeldedir.

Tecrübeli fuar hostesi ve fuar mankeni arayan şirketlerin göz önünde bulundurması gereken kriterler olduğu gibi bu sektörde kariyer yapmak isteyen fuar hostesi adaylarınında unutmaması gereken kriterler vardır. Özellikler genel görgü kurallarına uyan, aldığı işin sorumluluğunu bilip elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan bir fuar hostesinin bütün ajanslar yanıda ve destekçisi olur. Güler yüzlü, konuşkan, dinleme ve anlama kabiliyeti yüksek olan fuar hostesi adayları manken ajansı tarafından ilk tercih edilen adaylardır.

Manken Ajansı fuar mankeni, fuar hostesi, manken, fotomodel, prova mankini, fotoğraf çekimi, erkek manken temini gibi konularda birçok marka ve firmaya hizmet vermektedir. Ajansımızda yer alan modeller prezanteble, bakımlı, bir çoğu üniversite mezunu veya öğrencisi, insan ilişkilerinde başarılı kişiler arasında seçilmiştir.

Fuar hostesi çalışacağı firmanın stantında gerçekleştireceği, müşteri kayıt ve kabul işlemleri gibi adımların daha çabuk yapılmasını sağlamakla beraber bilgilendirme ve stand trafiğini yönetecek becerilere sahiptirler. Ne kadar fuar hostesi olsada liderlik ve ikili ilişkiler odaklı çalışan fuar hosteslerimiz problem çözme yetenekleri ilede göz doldurmaktadırlar. Dünyada ve ülkemizde nerdeyse 12 ay devam eden fuarlar genç ve yetenekli fuar hosteslerimize, özelliklede yabancı dil bilen fuar hostesleri için duyulan ihtiyacı göstermektedir.

Manken ajans, vereceği fuar hostesleri tanıtım hastesleri, vereceğiniz kısa bir eğitimin ardından müşteriniz tarafından firmanızın kendi çalışanıymış gibi algılanır. Bu nedenle Aktüel Manken Ajans seçeceğniz fuar mankeni veya fuar hotesi konusunde tercih edeceğiniz ajans olmalıdır.

 

Fuar Hostesi Başvurusu;

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden model direktörü ile doğrudan iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Whatsapp: 0546 843 64 58
E-Mail : mikail@aktuelajans.com
İnstagram ; mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf