Kiralık Fotoğraf Stüdyosu

Günlük kiralık fotoğraf stüdyosu

İstanbul Leventde bulunan 220 m2 lik fotoğraf stüdyomuz ile amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara günlük kiralık fotoğraf stüdyosu hizmeti veren aktüel ajans bu güne kadar bir çok başarılı çekime imza atmıştır. 3,9 metre tavan yüksekliği olan kiralık fotoğraf stüdyosu 45 m2 lik çakim alanına sahiptir. Katalog çekimi, web sitesi çekimi, moda çekimi, ürün çekimi ve benzeri çalışmalar için haftalık günlük ve saatlik kiralaya bileceğiniz fotoğraf stüdyomuz bir çok teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir.

Aktüel fotoğraf stüdyosu profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmıştır. İçinde bulundurduğu ekipman ve araçlarla bütün fotoğrafçı dostlarımızın ihtiyaçlarına karşılık verecek yeterli altyapısı mevcuttur. Kiralık fotoğraf stüdyosu önceden randevu alınması kaydı ile 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Kiralık fotoğraf stüdyomuzun en büyük özelliklerinden biride şehir merkezinde olmasıdır. 4.levent metro durağına 2 dk yürüme mesafesinde olan fotoğraf stüdyosu 24 saat çok kolay ulaşım sağlaya bileceğiniz bir konumdadır. Çekimleriniz geç saatlerde bitse dahi ulaşım ve trafik konsunda hiç bir sıkıntı yaşanmayacaktır.

kiralık-fotograf-studyosu

kiralık-fotograf-studyosu

Kiralık fotoğraf stüdyosu ekipmanları

¦ Stüdyo çalışma alanı 220 metrekare dir.
¦ Beyaz sonsuz fon ölçüleri en 5.50 metre,çekim mesafesi 14 metre.
¦ Greenbox sonsuz fon ölçüleri en 4.50 metre,çekim mesafesi 10 metre.
¦ Tavan yüksekliği 3.90 metre.
¦ 24 saat çalışma imkanı.
¦ 4 levent metro 2 dakika uzaklıkta.(Haritadan konuma bakabilirsiniz)
¦ Otopark sorunu yoktur.
¦ Wc&Duş&Mutfak
¦ 2 adet broncolor minicom 160 1200w.
¦ 2 adet Hensel 500w
¦ 170 cm parabolik şemsiye.
¦ 70 cm beauty dish.
¦ Çeşitli softboxlar ve reflektörler.
¦ Stil life ürün çekim masası ve ürün çekim çadırı.
¦ 2 adet boom stand.
¦ Kağıt fonlar.
¦ 1000w ses sistemi.
¦ Vantilatör
¦ Klima
¦ Makyaj Masası

 

Kiralık Fotoğraf Stüdyosu İçinde Bulunan Diğer Hizmetlerimiz

 

Kuaför ve Makyöz Hizmeti:  Şehrin en iyi makyöz ve kuaförlerinin yer aldığı Aktüel Ajans, çekim makyajından plastik makyaja kadar tüm hizmetleri vermektedir. Makyöz ve Kuaförlerimiz incelemek için tıklayın…

Styling Hizmeti: Stylin hizmetini sadece moda çekimleri için değil, yemek, ürün vb tüm ürün çekimleri için vermekteyiz. Mesleğinde uzman stylingler ile fotoğraflarınıza bambaşka bir hava verebilirsiniz.

 

Kiralık Fotoğraf Stüdyosu Ücretlendirme

Kiralık stüdyo ücretleri çekilecek ürün çeşidine, kullanılacak renkli arka fon ve tercih edilen ışık sistemlerine göre değişiklik göstermektedir. Lütfen detaylar için bilgi alınız.

 

Kiralık Fotoğraf Stüdyosu Özel Paket Sistemi ?

Aktüel Ajans verdiği kiralık fotoğraf stüdyosu hizmetinde, günlük ve saatlik dışında 20 saatlik bir paket sistemi bulundurmaktadır. Bu sistemde çalışma yapacak kişi 2o saati parça parça olarak istediği zaman çekim yapabilmektedir. Bu sistemde sadece çekimde değil fotoğrafçı stüdyoyu ofis şeklindede kullanarak müşterilerini ağırlaya bilmektedir.

 

Kiralık Fotoğraf Stüdyosunun Avantajları Nelerdir ?

Fotoğraf sanatçılarının bir çoğu kendi özel fotoğraf stüdyosunu açmak ister, fakat bilinirki iyi bir fotoğraf stüdyosu açmak maliyetli ve işletmesi zordur, bu nedenle yeterli bir müşrteri portfoyu bulunmayan fotoğrafçılar için en akılıca yol kiralık fotoğraf stüdyosudur, Kısacası kiralık fotoğraf stüdyoları sizi çok yüklü bir masraftan kurtarır ve iş yapamadığınız dönemlerde sizi borçlandırmaz.

 

Kiralık Fotoğraf Stüdyosu Pahalımıdır ?

Sektördeki bir çok kiralık fotoğraf stüdyosuna göre uzuz olan ajansımız, sektöre yeni girmiş veya kendi ofisini açacak ekonomik güce sahip olmayan fotoğrafçı dostlarımız sektörde tutmak için elinden geleni yapmaktadır.