Lansman Organizasyonu

Yeni çıkarırdığınız bir ürünün veya hizmetin rekabetin oldukça yoğun olduğu dünya pazarlarında kendine yer edine bilmesi için bir lansman organizasyonu ile ismini duyurarak markalaşma sürecini başlatması gerekir. Düzenlenecek lansman organizasyonu, internet ve gelenksel medyanın bütün reklam kanalları ile markanızın önemini, kalitesini ve ayrıcalığını, doğru bir reklam stratejisi ile en çarpıcı hedef kitleye duyurmaktayız.

Lansman organizasyonu sürekli yeni ürün çıkartan bütün firmaların vazgeçilme reklam kanallarıdır. Çünkü reklamcılık tarihi lansman organizasyonu ve pr ın satışlar üzerindeki eetkisini bizlere göztermiştir.

lansman_organizasyonu

lansman_organizasyonu

Neden Lansman Organizasyonu ?

Eğer markalaşma yolunda ciddi bir adım atılmak isteniyor ise lansman organizasyonu bu işin olmazsa olmazıdır. Kaliteli bir ürününüz veya hizmetiniz var ise muhakkak bir lansman yapılmalıdır. İnternet aracılığı ilede belki reklamlar yapıla bilir fakat büyük küçük bütün markaların internetten reklam yapması sizleride onların arasına sokar ve onlar gibi sıradanlaştırır. Kaliteli ürün ve hizmetinizin marka değeri düşer cirolarınıza yansır. Yukarda söylediğim gibi kaliteli ürün ve hizmetiniz var ise bunu kaliteli bir hedef kitleye sunmanız gerekir. Bu sunum ancak yaratıcı ve iyi organize edilmiş bir ekip ve lansman şirketi yapabilir. Lansman organizasyonlarının sürekliliği firmanın ve markanın cirolarını olan etkisi, büyük markaların cirolarına bakıldığında tahmin edile bilir.

Ürün lansman organizasyonu ve kurgulanmasında ürünleri katılımcıların aklında kalacak en şekilde planlar ve sunarız. Katılımcıların dikkatini çekecek profesyonel bir ekip ile lansman gerçekleştiren ekibimiz sizler için unutulmaz bir güne imza atakmaktırlar.

 

Lansman Organizasyon Hizmetlerimiz

Mekan Seçimleri
Basın Bülteni Çalışması
Davetiye Tasarım, Basım ve Dağıtımı
Promosyon Ürünlari Tasarım ve Dağıtımı
Koreografi Planlama
Sahne Kurulumu
Projeksiyon, Lazer ve Plazma Üniteleri Kurulumu
Işık ve Ses Sistemleri
Show Ekibi ve Dansçılar
Protokol Karşılama ve İkram Hizmetleri
Brunch ve Kokteyl servisi
Tanıtım Mankenleri ve Servis Hostesleri
Simultane Çeviri, Tercüman Hostes
Video, Fotoğraf ve Havadan Çekim Çalışmaları
Ulaşım ve Konaklama Hizmetleri
Vale ve Güvenlik Temini
Basın – PR

 

Lansman Organizasyonu Nasıl Yapılmalıdır ?

Öncelikle bir lansman organizasyonunun firmamıza kadacağı değerin ve yanlış yapılması durumunda vereceği zararın bilincinde olmamız gerekmektedir. Aktüel Ajans bu değerlerin bilincinde olarak lansman organizasyonları düzenlemektedir. Yapılan lansman çalışmalarında firmanın pazardaki yerini büyütmek, bilinmesi gereken kalitesini ön plana çıkarmak ve marka değerini yükseltmek için çaba sarf etmekteyiz.

Lansman organizasyonu yaptığımız bütün müşterilerimizin, sektördeki imajını yenilemek, pazar payını büyültmek ve bilinir olmasını sağlamaktayız. Lansman organizsyonu hazırlık sürecinde sizlerin istek ve önerilerinizi dinler sizi tanır ve piyasaya kazandıracağınız ürün veya hizmetlerin tanıtım çalışmalarına başlarız.

İyi çalışılmış ve organize edilmiş bir lansman çalışması ile verilecek mesaj ve alıncak sonuçlar önceden hedef oalrak konulmalı ve yerine getirilmelidir. Bunların gerçekleşe bilmesi için lansman organizasyonu yapacak olan firmanın bilgi birikimi ve ciddi anlamda bir tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Alanlarında uzman her biri en az 3 yıllık sektör deneyimi olan teknik ekip ve tasarımcılarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek ve bizi unutmayacağınız bir lansman organizasyonu ile sizlerle çalışmayı dilemekteyiz.