Manken Model Ajans

Manken model ajans

Manken model ajans kreatif beyin takımı ile müşterileri için en iyi sunmak için sürekli yeni fikirler üretmekte ve araştırmalar yapmaktadır. Aktüel manken model ajans modelbookları yurdışı ajansları ile yaptıkları görüşmelerde en iyi yabancı modelleri ülkeye getirmek ve sizlerin marka yüzü yapmak için uğraşmaktadırlar. Ülkemizde yer alan yerli yabancı firmalara manken fotomodel hizmeti veren manken model ajansımız bunu yanısıra kendi bünyesinde bulunann 220 m2 lik fotoğraf stüdyosu ilede katalog ve ürün çekimlerinizi itina ile yapmaktadır.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Manken model ajans yutdışı modellerle çalışmakla beraber ülkemizde bulunun modelleriylede aynı kaitede hizmet vermektedir. Ülkemizde birçok ünlü manken fotomodelle sunum yapan manken model ajans noname birçok model adayınında sektörde yer alamsını sağlamıştır. Yerli ve yabancı mankenler ile marka yüzünüzü oluşturan manken ajansı aynı zamanda reklam hizmetleri ilede hizmet vermektedir. Bilindik bir çok markaya katalog çekimi, katalog tasarım ve tanıtım filmleri ile reklam projeleri üretmiştir.

 

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_