Mankenlik Ajansları Kayıt

Mankenlik Ajansları Kayıt

Aktüel mankenlik ajansları istanbul ve izmirde olmak üzere iki şubeden oluşur ve ülkenin hemen her yirine hizmet vermektedir. Kadrosunda bir çok ünlü mankenle birlikkte 200 den fala model barındırır. 8 yıllık geçmişi ile bir çok firmaya ve sektöre manken, fotomodel, fuar hostesi, yabancı manken, büyük beden manken ve prova mankeni olmak üzeri geniş bir kadroya sahip olan Aktüel mankenlik ajansları bunnların yanısıra istanbul ofisinde bulunna 150 m2lik fotoğraf stüdyosu ilede katalog ve web sitesileri için profesyonel fotoğaf çekimleri yapmaktadır.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Mankenlik ajanları denildiğinde ilk akla gelen model hizmeti sağlayan kuruluşlardır, fakat yukarıdada bahsettiğimiz gibi Aktüel manken ajans bir tam hizmet reklam ajansıdır. Kurulduğu ilk yılldarda reklam ajansı olarak hizmet veren Aktüel manken ajans sonraki yıllarda aynı çatı altında mankenlik hizmetide sunmaya başlamıştır.

Mankenlik ajansları nın amacı

Mankenlik ajansları başda moda ve tekstil sektörü olmak üzere, reklam ajansları, tv kanalları, yapım şirketleri ve fotoğrafçılara manken model temini yapar. Bügüne kadar Aktüel mankenlik ajansları bir çok markanın yüzü olmuş ve markaları en iyi şekilde yansıtmış modelleri müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Mankenlik ajansları başvuru

Mankenlik ajansı na kayıt için öncelikle düzgün bir fiziğe sahip olamk ve ellbisenin üzerinize yakışıyor olamsı gerekmektedir. Aktüel mankenlik ajansları günde ortalama 300 ün üzeridne başvuru almaktadır. Alınan başvurualar mankenlik ajansı modelbookları tarafında incelenerek uygun görülen arkdaşlar mankenlik ajansları na davet edilir ve profesyonel fotoğrafları olamayan arkadaşların fotoğrafları çekilerek sunumlarda kullanılacak set kartları hazırlanır. Daha sonrasında tecrübe kazandıktan sonra web sitemizde yayınlanarak bütün işlere gönderilir.

 

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_