Model Agencies in Turkey

Model agencies in Turkey

Model agencies in turkey ülkemizin ve dünyanın önde gelen model ajanslarını barındırmaktadır. Bir çok ülkek ile manken model paylaşımı içinde bulunan Model agencies in Turkey ülkmizdede en güzel ve profesyonel modellerin sunumunu başta moda olmak üzere sektöre hizmet vermektedir. Model agencies in turkey geleceklerini mankenlik veya modellikle şekillendirmek isteyen kişilere başta istanbul olmak üzere ülkenin tamamında model adaylarına yol göstermektedir. Bir çok kişinin kesinlikle olmaz yapamam dediği mankenlik süreci model agencies in turkey desteği ile sizleri hayal edemeyeceğiniz yerlere getirmektedir. Model agencies in turkey bugüne kadar bir çok yeni yüzün kariyerlerine yön vererek onları bilindik kaliteli markaların yüzü yapmıştır.

Model agencies in turkey sizlere yol göstermesi için yapmanız gereken tek şey kendinize olan güveni sağlama ve ajansımıza mankenlik başvurusu yapmaktır. Bu şekilde bir çok katalog çekimi ve defilede rol almanız mümkündür.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Model agencies in Turkey Yurtdışı Başvuru

Ülkemizdeki modellerden ziyade yurtdışından model alımı yapan Model agencies in turkey genellikle yabancı model kadrosu ile hizmet vermektedir. Yurdışından başvuru yapan yabancı model adayları ülke insanının alışık olmadığı bir yüz yapısı ve fiziğe sahip olduğundan Türkiyedeki firmalar için daha etkili olmaktadırlar. Başta rusya ve ukrayna olmak üzere tüm dünya ülkelerinden mankenlik başvurusu değerlendiren model agencies in turkey mankenler ve firmalar için en etkili seçimleri yapmaktadır.

Model agencies in turkey mankenlik ve fotomodellik hayallerinizi gerçek yaşamnıza dahil edebilecek tam hizmet bir reklam ve manken ajansıdır. Bütün çalışmaraını güven ve süreklilik temeline dayalı olarak gerçekleştiren Model agencies in turkey firmaların ve modellerin tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Model agencies in turkey kadrosunda; fuar hostesi, fuar mankeni, katalog mankeni, fotomodel, defile mankeni, fotomodel, dansçılar ve fotoğrafçılar barındırmaktadır. Başta moda çekimi olmak üzere bir çok çekim üçün ülkenin önde gelen fotoğrafçıları ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

Tanınmış ve bilinir pek çok marka için ve reklam çekimleri için manken / fotomodel arayışlarına gerçekçi çözümler sunabilen model agencies in turkey güvenilir kadrosu ile emin adımlarla sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

 

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_