Model Agency in Istanbul

Model Agency in Istanbul

Model bir ürünü veya markayı tanıtmak için fotoğrafçı karşısına çıkan bay veya bayan kişilerdir. İstanbulda fotomodel alabilmek için ilk işiniz model agency in istanbul başvuru yapmaktır. model agency in istanbul dünya üzerindeki en iyi ajanları bünyesinde barındırmaktadır. Başta yerlik olmak üzere bir çok yabancı modelede ev sahipliği yapmaktadır. model agency in istanbul yurt dışı manken ajansları ile iletişime geçerek istanbula model transferi yapmaktadır. Aktüel Model Agency kadrosunda yer alan modellerin bir çoğu bu şekilde hizmet vermektedir.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

model agency in istanbul a yurdışından başvuru yapacak model arkdaşların [email protected] a lookbokklarını mail atmaları gerekmektedir. model agency in istanbul tekstil firmalarının, fotoğrafçıların ve yapım şirketlerinin ihtiyaçlarına cevap veren bir kurumdur. models agency in istanbul kadrosunda yer alan modellerin fiziki özelliklerine göre çekimlere yönlendirir. Manken veya fotomodel olmak aynı zamanda bir oyunculukur. Vucud dilinizi ve mimiklerinizi kullana biliyor olmalısınız.

istanbul model agencies

Yabancı mankenler için model agency in istanbul arasındaki en iyi ajanslardan biri olan Aktüel model ajans birçok yabancı manken ile ortak projeler geliştirmiştir. Yurt dışından yapılan başvuruları kabul ederek modelleri istanbula davet eden ajansımız freelancer model kadrosunda bir çok kaliteli model barındırmaktadır. model agency in istanbul ve diğer ajanslar yurt dışı modelerini genellikle yabancı ajanslardan temin etmektedir. Başta ukrayna ve rusya olmak üzere avrupa ülkelerinden olan bütün başvuruları değerlendirmektedir.

Models Agency in İstanbul Turkey

Model agency in istanbul model alımlarında çok dikkatli ve titizlik için çalışırlar. Bünyesine aldığı fotomodelleri en iyi şekilde Türkiye şartlarında eğitip ülkenin en iyi firmalarıyla çalışır duruma getirirler. Sizlerin hedefide model agency in istanbul da model olmaksa ve istanbulun güzelliklerini yaşamakistiyorsanız Aktüel Model Ajans ile hemen iletşime geçin. model agency in istanbul arasındaki en iyi model agency sizleri bekliyor.

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_