Model ajans İstanbul

Model Ajans İstanbul başlıca hizmetleri arasında yer alan model sunumu ile sektöre çözüm ortağı olmaktadır. Model ajans istanbul sektördeki uzun tecrübesi ve prensipleri ile kalite çizgisini her zaman korumuştur. Türkiyenin hemn her iline manken, fotomodel, fuar hostesi, prova mankeni, yabancı manken, büyük beden manken, defile mankeni, tercüman hostes ve host hizmeti veren model ajans istanbul bir çok firma ve markanın yüzü olan çalışanları sizleri rakiplerinizden farklı kılmaya çalışmaktadır. Model ajans yıllar içinde kazandığı tecrübeyi kaliteye çevirerek müşterilerine sunar. Bu nedenle model, manken fotomodel teminini hızla büyüyen bir manken kadrosu ve müşteri portfoyu ile daha ileri seviyelere taşıyarak uluslar arası bir model ajans olma yolunda ilerlermektedir.

fuar-hostesi

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Model ajans ve çözüm ortakları

Model ajans İstanbul yurtdışı ajans bağlantıları ile yabancı modelleri dışardan getirmektedir. Başta Amerika ve Rusya olmak üzere birçok ülkeden yabancı model getirerek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Model Ajans İstanbul kimler ile çalışır ?

Bir çok sektöre hizmet veren model ajansın başlıca çalıştığı sektörler, moda evleri, teksitill firmaları, tv kanalları, yapım şirketleri, fotoğrafçılar ve fuarlara katılan tüm firmalar ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Model ajans istanbul mankenleri ve çaçlışanları çok büyük bir titizlikle manken / fotomodel temin etmektedir.

 

Model ajans kayıt için nasıl şartlar aranır

Model ajans kayıtları farklı bölümlerden oluşmaktadır.

1. Manken ajans; bu bölümn diğerlerine nazan en zorudur, güzellik çok ön planda olmasada vucud ölçülerinin kusursuz olması istenir, bunun yanı saıra elbiseyi taşıma gibi bir yetenek ve yeteneğin yanındada bir eğitim istenir. Model ajans manken olmak isteyen adayları ön başvurusundan sonra yeterli görürse ajansa davet eder, kısa bir mülakatın ardından gelecek gördüğü modelleri, 1 aylık bir eğitimin ardından kadrosuna dahil eder.

2. Fotomdoel ajans; fotomodel ajansda manken ajans kaydında olduğu gibi yine ciddi bir eğitim veya yoğun çalışılmış bir tecrübe aramaktadır, manken ajans dan farklı olarak yüz güzelliği çok önemlidir. Mankenler genelde defileye çıkar ve yüzleri defile sonrası unutulur fakat fotomdoeller bir ürünün veya firmanın basılı veya dijital ortamda yüzleri olacaklı için usun süre insanların güzü önünde oalcaklardır.

3. Fuar hostesi; firmaların katılacakları fuar, açılış organizasyon veya seminer gibi çalışmalarda onları en iyi şekilde anlatacak ve yansıtacak olan fuar hostesleri muhakkaki eğitimli olmalıdır. Burdada mankenlikten ve fotomodellikten farklı olan şey, müşterilerle diyalog halinde olmanızdır. Bu nedenle güleryüzlü ve müşteri ilişkilerinde başarı göstermeniz gerekir. Model ajans hostes seçimlerini genellikle üniversite mezunu veya öğrencilerinden seçmektedir.

 

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_