Modellik Başvuru

Nasıl Nü Model Olunur

Nasıl nü model olunur sorusu ülkemiz şartlarında biraz marjinal bir konu. En bilindik ve malum kural nü model olmak için öncelikle 18 yaş üstü olmanız gerekmektedir. Nü model olmak diğer moedellik şeklilleri gibi tecrübe istemez ve esasında nü model adayının amatör olması daha caziptir. Aynı zamanda boyunuz ve vucut ölçülerinizinde çok bir önemi yoktur. Nü model genellikle sanatsal çekimlerde, sosyal sorumluluk projelerinde ve fotoğraf sanatçılarının sergilerinde kullanıldıkları için sanatçının konseptine uygun olmaları yeterlidir.

 

Nü Model Başvuru

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden model direktörü ile doğrudan iletişim kurarak yapabilirsiniz.

Whatsapp: 0546 843 64 58
E-Mail : mikail@aktuelajans.com
İnstagram ; mikailcakir_

nü-model

nü-model

Kendinize ve vereceğiniz pozlara güveniyor iseniz sosyal sorumluluk içerikli çekimler, kozmetik çekimleri, sağlık çekimleri, sanatsal çekimler, fotoğrafçılar için portfolyo çekimleri gibi projelerde yer alarak ciddi anlamda paralar kazanabilirsiniz. Son zamanlarda stok fotoğrafçılığı için ciddi anlamda nü model olmak isteyen kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. çekilen kısa videolar bu stok sitelerine yükleniyor ve satılan her videodan hem fotoğrafçı hemde nü model aralarındaki anlaşmaya göre ortak bir gelir elde ediyorlar.

Nasıl nü model olunur demeden önce nü model olursam ne türlü işler yapabileceğinizi araştırın. Ki yukarıdada söylediğim gibi stok siteleri için nü modellik gerçekten ciddi getirisi olan bir iştir. Burayı tıklayarak stok siteye inceleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bir ajans veya fotoğrafçı ile iletişime geçerek ortak bir çalışma yapmak. Bu nü çekim çalışmalarında yüzün görünüp görünmemesi modelin tercihine kalmıştır.