Nasıl Ünlü Olurum

Nasıl ünlü olurum sorusunun cevabı için size 3 yöntem yazacağım; Ünlü olacağınız yolu belirlemek, Yeteneğinizi Geliştirmek, Kendinizi Markalamak.

Nasıl ünlü olurum diye araştırmaya başladınız. Şöhretin ve ünlü olmanın şüphesiz birçok avantajı vardır ve ünlü olmak için bir çok yol olduğunu göreceksiniz. Ünlü olmak için en iyi yollardan biri yetenek geliştirmektir. Sonraki adım bu yeteneği ve kendinizi insanlara pazarlaya bilmektir. Nasıl ünlü olurum ve öyle kalabilirim diyorsanız çok fazla iş yükünüz olacağını aklınızdan çıkarmıyın. Çünkü bu iş sabun köpüğü gibidir, temmellini iyi atmadığınız sürece yok olup gitmeye mahkum olursunuz. Bu yüzden çok çalışmaya hevesli değil iseniz nasıl ünlü olurum yolu sizin için olması gereken bir yer değildir. Ayrıca en yetenkesiz insan olsanızda yinede bir şans unsuru olarak ünlü olabilirsiniz.

Başvuru;

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden model direktörü ile doğrudan iletişime geçerek yapabilirsiniz.

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

1) Nasıl Ünlü Olurum; Ünlü Olacağınız Yolu Belirlemek

1) Ne Kadar Ünlü Olmak İstediğinizi Belirleyin, Şöhret farklı seviyelerde gelir, mesela okuduğunuz okulda veya iş yerinizde popüler olabilirsiniz. Ülkende veya şehrinde ünlü olablirsin. Yada en iyisi nihai ünlü olma yoluna gidebilir ve dünya çapında ünlü olmak isteye bilirsiniz. Bunların herbirinin kendine özgü avanjları veya dezavantajları olabilir, bu nedenle ilk olarak ne kadar ünlü olmak istediğinize karar vermelisiniz.

2) Bir soruna yaratıcı bir çözüm oluşturun. Hayatınızdaki, iş veya okul çevrenizdeki sorunlara bir göz gezdirin. Eğer eşsiz bir çözüm veya eşsiz bir fikir ile gelebilrseniz, bununla nasıl ünlü olurum cevabını bir anda gerçekleştire bilirsiniz. Bu size zaman kaybettirecek belkidi artık hergün bunları düşünmekten nefret edeceksiniz ve vazgeçeceksiniz. Ama altık kuralın sabırlı ve tutarlı olmak olduğunu unutmayın. Acı bir gerçek olsada sizlerinde takip ettiği gibi ülkemizde 50 yaşından sonra şöhreti yakalayan bir çok ünlü var. Ama sezin avantajınız internet gibi bir hazine olması. O insanlar nasıl ünlü olurum diye bu yola girdiklerinde sizin kadar bilgi kaynağına sahip değillerdi.

3) Kendiniz olun, taklit etmeyin. Bugünün ünlüleri nasıl ünlü olurum diye kendilerine sordıklarında ilk oluşturdukları fikir yapısı kendileri gibi olmaktı. Farkındaysanız hiç bir ünlü diğerine benzemez veya benzemeye çalışma, böyle girişimde bulunan kişiler ise hemen farkedilir ve alay konusu olur. Ünlü olmak için birine benzemeye çalışmak en büyük hatalardan biridir. Nasıl ünlü olurum diyorsanız, kendiniz olmanın veya dünyaya bakmanın benzersiz bir yolunu bulunu bularak fark yaratmalısınız. Yani kaykay yapmayı seviyorsan kendi benzersiz figürünü bul, tipik birpatenci görünümüne gitmek yerine kendi yeteneğinizi keşfedin.

4) Ünlü Olmak İçin Yarışmalara Katılın. Nasıl ünlü olunur sorusunun bir başka cevapıda şovlara, yarışmalara veya benzeri tv proglarına katılmaktır. Yetenek isteyen bir çok yarışma gibi yetenek istemeyen şov programlarıda mevcuttur. Bu yarışmalarada göstereceğiniz başarı veya söyleyeceğiniz o anki küçük bir kelime dahi sizi ünlü yapabilir. Sakıp sabancının çok güzel bir sözü vardır ”zengin olmak istiyorsanız, zenginlerin arasında yaşayın’ yani ünlü olmak istiyorsanız ünlülerin arasında takılın.

5) Benzersiz Bir Şekide Cömert Olun. Benzersiz bir şekilde derken bu çok para harcayın herkese yardımedin anlımında değil. Size ait olan çok sevdiğiniz şeyleri paylaşın. Naıl ünlü olurnur diyen bir çok insan farkında olmadan bu şekilde ünlü olmuşlardır. Fakat bu teknik için fazla doğal olmanız gerekir. Ünlü olmak için bişeyleri paylaşmamalısınız. Siz paylaştığınızda zaten ünlü olmanın kapıları bir şekilde açılacaktır. Nasıl ünlü olurum diye hiç bir girişimde bulunmayan bir adam var. Kaşlarının uzunluğu yaklaşık 12 cm. Bağış toplayan bir grup için kameralar önünde bu adam kaşlarını kestirdi. Ve bir anda ülkenin gündemine oturdu. Biraz saçma bir durum evet ama bahsettiğimiz cömertlik için ideal bir metafor.

6) Ünlü Olmak İçin Bir Dünya Rekoru Üzerinde Çalışmak. Nasıl ünlü olurum sorusunun bir baska cevabı bir dünya rekoru kırmanız olabilir. Dünya rekoru kayıtlarına interenetten göz atarak ünlü olmak için size yatkın olan birtanesi üzerinde çalışabilirsiniz. Tabi okuyacağınız bu yazıların mutlaka bir guinness rekor kitabı yöneticisi tarafından doğrulanmış olması gerekir. Bu tercihi yaparken insanların önemsediği bir kategori seçmeniz önemli tabiki.

7) Sıradış Bir Video Yayınlayın. sosyal medya odaklı bir dünyada kısacık bir video ile ünü yakalaya bilirsiniz. Çok zor birşey olmak zorunda değil. Sadece ilgi çekici ve eğlenceli olmalı. İyi bir fikir için iyi çevrenizi iyi gözlemleniz yeterlidir. Herkese açık bir yerde komik bir video olabilir bu. Yaratıcı olun ve videoyu önce kendiniz komik bulduğundan emin olun. Siz kendinizden hoşlanırsanız ve eğlenirseniz, kitlenizin videolarınızı beğenme olasılığı daha fazla olur.

YÖNTEM 2 İÇİN TIKLAYIN…