Nü Çekim

Nü Çekim

Nü çekim denilince ülkemizde bir çok kişi tarafından yanlış anlaşılmalar olabiliyor. Fakat Ajansımız bu işi gayet ciddi ve profesyonel olarak yapmaktadır. Nü çekim yapacak fotoğrafçılar firmalar veya yaptıracak olan nü modellerin tüm haklarına özen göstermektedir. Nü çekim her model için veya her fotoğrafçı için geçerli değildir. Nü çekim yaptırmak isteyen modelin veya model adayının bu konuya yatkın olması gerekmektedir. Kasdettiğim şey rahat olmasıdır yani.

Nü model adaylarının çekimi yapacak firma veya fotoğrafçı açısından hiç bir şüpheleri olmasın. Bütün çalışma boyunca modelin isteğine göre ajansdan birisi çekimde bulunacaktır. Ve fotoğrafların bütün yayın hakları ajans tarafından koruncak ve takip edilecektir. Nü çekim modeli belli başlı fotoğrafçıların protfolyoları için, öğrencilerin çalışmaları için, başta sağlık olmak üzere belli başlı birkaç sektör ve sinema endüstrisin için verilebilir sadece. Güven arz etmeyen kişilere kesinlikle nü model temini yapılmaz.

Nü Çekim Modelliği İçin Başvuru Kriterler

Nü çekim modeli minimum 19 yaşında ve istanbulda yaşıyor olması gerekir. Boy sınırı 160 dır. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bilgileri, ileitşim adresleri üzerinden iletebilir.

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden model direktörü ile doğrudan iletişim kurarak yapabilirsiniz.

Whatsapp: 0546 843 64 58
E-Mail : mikail@aktuelajans.com
İnstagram ; mikailcakir_