Nü Model

Nü model

Nü model; Bütün kadınlar beğenilmeyi takip edilmeyi çok isteselerde ne yazıkkı herkesin cesaret edebileceği bir şey değildir nü model olmak. Durum böyle olunca nü model arayan gerçek ajanslar içinde durum biraz zorlaşıyor. Nü model olmak istiyen kişilerin en büyük nedeni ne yazıkki ekonomik sıkıntılardır. Dikkat etmeniz gereken en önemli durum, kendilerini fotoğrafçı olarak tanıtan yada olan diyelim, sözde 10 bin dolarlardan, 20 bin dolarlardan bahsederek ilanlar paylaşıp insanları kandırmasıdır. Arkdaşlar bu işin fiyatları bu kadar büyük değildir. Bu tür ilan paylaşanlara itimat etmeyiniz.

Başvurularınız ve sorularınızı  aşağıda yer alan iletişim adresleri üzerinden yapabilirsiniz.

Whatsapp Başvuru: 0546 843 64 58
E-Mail : info@aktuelajans.com
İnstagram ; @aktuel.ajans

Nü model olmak ve bu gibi durumlardan korunmanın en iyi yolu bir ajans bünyesinde bu işi yapmaktır. Ajans bünyesinde yer alan nü model katılacağı bütün çekimler sözleşme altındadır. Bu şekilde modelin tüm hakları korunur ve saklı tutulur. Nü model katılacağı çekimlerdeki görsellerin kullanım yerleri, kullanım süresi sözleşmede belirtilir. Ajansımız sadece bilindik fotoğrafçılara, yapım şirketlerine ve sağlık söktörüne nü model temini yapmaktadır.

Kimler Nü Model Olabilir

Nü model kendine güvenen ve bu işi yapabileceğine innan kişiler arasında ajans güvencesi ile seçilmektedir. Nü model olamak için hiç bir tecrübe aranmaz aksine doğallığı korumak için amatör olan nü model daha fazla talep görmektedir. Nü model adayının 19 yaşından büyük olması ve ajans kodromuzda yer alabilmesi için İstanbulda yaşaması gerekir.

Nü Model Başvuru

Nü çekim modeli minimum 18 yaşında olması gerekir. Boy sınırı 160 dır. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bilgileri, ileitşim adresleri üzerinden iletebilir.

Whatsapp Başvuru: 0546 843 64 58
E-Mail : info@aktuelajans.com
İnstagram : @aktuel.ajans