Profesyonel Açılış Organizasyonu

Ticari Hayatınıza Profesyonel Bir Başlangıç

Açılış organizasyonu hizmetlerini en uygun ve kaliteden kaçınmayarak veren Aktüel Ajans unutulmaz bir organizasyon tecrübesi için müşterilerine hizmet verir. Yapacağımız showla catering, müzik ve eğlenceler ile müşterilerniz için bir açılış organizasyonundan ziyade bir parti veya özel bir davet konseptinde sunmaktayız. Açılış organizasyonları bilindiği üzere bir reklam çalışmasıdır. Aktüel Ajans sadece bir organizasyon firması değil, bünyesinde manken model, grafik tasarım ekibi, fotoğrafçı video ekibi bulunduran bir tam hizmet reklam ajansıdır. Burda söylemeye çalıştığımız açılış organizasyonu hizmetini en ince ayrıntısama kadar stratejik olarak düşünüyor ve satışlarınızı artırmaya, kemik bir müşteri alt yapısı oluşturmaya çalışıyoruz.

fuar-produksiyonu

acilis-organizasyonu

 

Açılış Organizasyonu Hizmetlerimiz

Reklam Ve Grafik Çalışmaları ( Billboard, Afiş, Broşür, Katalog, Web Sitesi )
Karşılama ve Servis Hostesleri
Tanıtım Mankenleri
Çevirmen Hostesler
Açılış Ekipman Temini
Tribün Tasarımı ve Kurulumu
Tül, Kumaş ve Bayrak Süslemeleri
DJ Hizmetlari
Ses ve Işık Sistemleri
Palyaço Hizmetleri
Balon Tasarımları
Aktiviteler
Baskılı Balon
Protokol Çadır Kurulumları
Platform, Bariyer vb.
Açılış Süslemeleri
Catering ve Kokteyl

 

 

Açılış Organzasyon Firmaları

İstanbul açılış organizasyon firmaları arasında 2010 dan bu yana güvenilir hizmetin adresi olan Aktül Ajans profesyonel çöüzm ortağinız olmaya hazır. Açılış organizasyonu yeni açılan bir kurumun reklamı ve iletişimi için büyük bir önem teşkil etmektedir. Yapılan bir organizasyon ile çevredeki binlerce insan ve dostalrınız bir günlük çalışma sonucunda sizden haberdar olurlar. Açılış organizasyonu insanların aklında kalabilecek en iyi reklam araçlarından biridir. Eksiksik, müşterilerinizi tatmin edecem bir açılış organizasyonu yapmak kurumun başarısı açısındanda çok önemlidir.

Açılış organizasyonu hizmetlerinde İstanbul içinde en kapsamlı, en uygun fiyat çalışması ve müşteri memnuniyeti sağlayan reklam ve organizasyon ajanslarından biri olmaktanda grur duymaktayız. Bizler için kazancın en büyüğü sizlerin unutulmaz bir açılış organizasyonu deneyimi yaşamanızdır. Başta rakipleriniz olmak üzere diğer tüm firmalar arasında bir fark yaratmak istiyorsanız hemen şimdi bizimle iletişime geçin.

 

Açılış Organizasyonu Süsleme

Açılış organizasyonu denilince bir çoğumuzun aklına balonlar ve müzik sesi geliyordur haliyle. Müziğin ve balonun kullanılmasındaki en önemli etken uzaklarda olan insanlarında dikkatini çekmektir. Açılış süslemelerinde firmanın bütçesine göre balan yoğunlu, sektörüne görede renk tercihleri planlanır ve sizlere sunulur, Sizlerinde ortak kararı ile planlanan şekilde mekanından durumtesbitinden sonra süsleme ekibimiz işine başlar. Organizasyonun unutulmaz olamsı için çiçek ve bizstro masa giydirmekte oldukça etkilidir.

Açılış organizasyon çalışmalarında ikici büyük çalışma ise ses sistemidir. Aktüel Ajans çözüm ortakları ile mekanın büyüklüğünü ve yapısına göre uygun görülen ses sistemlerinin bir listesini çıkartır. İstenildiği takdirde bir dj ve sunucu hizmetide verilmektedir. Ki dj olasa bile bir sunucuya her zaman ihtiyaç vardır. Bunların yanısıra, karşılama hostesi, stand hostesi, servis hostesi gibi eleman teminide ajansımız tarafından yapılmaktadır.

Çözüm ortaklarımız arasıdan olan catering firmaları ilede açılış organizasyonu çalışmanızda yiycek ve içecekleriniz sorumluluğunda alabiliriz. Verilen yiyceklerin tamamı taze ve lezzetli olması birinci değerimizdir. Şirket sahiplerininde fikirleri alınarak, kişi sayısına göre bir yiyecek listesi oluşturulur. Açılış organizasyonu çalışması sıransında en etkili olan kampanya, gelen müşterilerimiz küçük promozyon hediyeler vermektir. Organizasyon sahibi mutlaka bu uygulamayı yapmalıdır. Ciddi anlamda bir dönüş alacağınızdan emin olabilirsiniz.