Profesyonel Makyöz

Profesyonel Makyöz Hizmetleri

Makyöz

Aktüel Ajans yaklaşık olarak 4 yıldır şehrin en iyi profesyonel makyöz ve kuaförlerini özel günleriniz, fotoğraf ve video çekimleriniz gibi çalışmalarda hizmetinize sunmaktadır. Ağırlıklı olarak tv ve fotoğraf sektörüne hizmet veren profesyonel makyöz ve kuaförlerimiz, gelin makyajı, nişan makyajı vb özel günlerinizde yanınızda olmaktadır.

profesyonel-makeup

profesyonel-makeup

Türkiyenin önde gelen makyaj malzemeleri kullanan makyözlerimiz özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde ışıklardan dolayı parlama yapmayacak malzemeler ile çalışmaktadır. Tabi bu parlama problemi sadece setlerde değil özel günleriniz içinde geçerlidir, malum o günlerdede fotoğraf ve video çekimi yapılmakta. Yani kısacası Aktüel Ajans profesyonel makyöz ve kuaförler ile yoğun br ışığa mağruz kaldığınız ( fotoğraf ve video ) günlede yapılması gereken makyajları büyük bir titizlik ve itina ile yapmaktadır.

Bütün profesyonel makyöz ve kuaförler gibi bizlerde en iyi kozmetik malzemelerini kullanmaya dikkat ediyoruz. Profesyonel makyöz ve kuaförlerimiz kullandıkları markalar başlıca Kryolan, Mac ve Estee dir. Aktüel ajans profesyonel makyöz ekibi genellikle oyuncu, manken, ünlü simalar ve sanatçılar için hizmet vermenin yanısıra gelin saç ve makyajı konusunda da yüksek kalitede hizmet vermektedir.

 

Tv, Video ve Fotoğraf Çekimi İçin  Profesyonel Makyöz ve Kuaför

Profesyonel makyöz sadece gelinler için vey akişiye özel olarak yapılmamaktadır. Ki bir çok profesyonel makyöz ve kuaför yoğunlukla medya söktörün için çalışmaktadır. Aktüel Ajans ekibide aynı şekilde tv reklam oyuncuları, spikerler ve modeller için üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. Profesyonel makyözlerimizin tamamı işlerinde uzman, ciddi eğitimler almış ve set ortamlarında kendini geliştir tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bir çoğu ünlü isimler ile çalışmış makyöz ve kuaförlerdir. Katalog çekimlerinde fotoğrafçılar photoshoptan ne kadar uzak dururlarsa fotoğrafın orjinalliğini o ölçüde korurlar. Bu nedenle iyi makyöz ve kuaför tarafından yapılam makyaj ve saç ile photoshop kullanımını minimuma indirirler.

 

Profesyonel Makyöz Neden Gereklidir

İyi bir makyaj, profesyonel makyöz ve kaliteli ürünlerin sonucudur. profesyonel makyöz tarafından yapılmayan makyaj özellikle setlerde modelin veya oyuncunun sık sık kıyafet değiştirmesi veya yoğun ışık sıcaklıkları nedeni ile akmaya başlayacaktır. Profesyonel makyöz doğru ürün seçimi ve ten şeklinin ne olduğunu anlar ve ona göre bir uygulama gerçekleştir. İşte bu endenle çekimlerinizde ve özel günlerinizde Aktüel Ajans Profesyonel makyöz ve kuaför ekibini tercih etmelisiniz.

 

Kiralık Makyöz

Kiralık makyöz günlük veya saatlik olarak Aktüel Ajans tarafından temin edilmektedir. Video ve fotoğraf çekimleri, düğün nişan vb özel günleriniz için İstanbulun önde gelen makeup artisleri kiralık makyöz olarak yanınızdadır. Biçok bilindik sanatçıya ve yapım şirketine kiralık makyöz hizmeti veren ajansımız en iyi makyaj malzemeleri ile çalışmakta ve en ince ayrıntıları gözeterek güzelliğinize değer katmaktadır.