Yabancı Model ajans

Yabancı Model ajans denildiğinde ilk akla gelen yurt dışı model ajanları oluyordur muhakkak, ama artık türkiyedeki model ajanslarının birçoğunda olduğu gibi Aktüel model ajans da yurt dışı çözüm ortağı yabancı model ajans ile kendi bookerlarının sağladığı modeller ile istanbulda hizmet vermektedir. Aktüel model ajans daha önceki portfolyolarını parside milanoda ve benzeri büyük moda şehirlerinde oluşturmum profesyonel modeller ile hizmet vermektedir.

fuar-hostesi

Yabancı Model ajans Misyon

Aktüel model ajans sektördeki çizgisini devamlı yüksetmek için model kadrosunu sürekli güncelleyip artırarak kaliteli yabancı model ajans kategorisinde olmayı kendine misyon edinmiştir. Bununu sağlamak içinde en iyi ve disiplinli modeller ile çalışması gerektiği bilincinde olan ajansımız, kadrossuna dahil edeceği modelleri büyük bir titizlik ile seçmektedir. Başvurulalrı sadede yarışmalarda derece yapmış veya eğitim almış kişiler araasından yapan yabancı model ajansımız, gelecek vaad etmeyen hiç bir modeli bünyesine dahil etmemektedir.

 

Mankenlik Başvurusu

Başvurularınızıve sorularınızı instagram veya mail adresi üzerinden cast direktörüne yapabilirsiniz. ( Kayıt tamamen ücretsizdir )

E-Mail : [email protected]
İnstagram ; @mikailcakir_

İsim Soyisim
Boy
Beden
Yaş
Şaç Rengi
Göz Rengi
En Az 5 Kare Fotoğraf

Bazı yabancı model ajansları rusya ve benzeri ülkerle giderek hiç bir modellik tecrübesi olmayan kızları ülkeye getirerek modellik yaptırırlar, ve yaptıkları her iş müşteriye ödediği paranın karşılığı olarak dönmez, çalışacağınız yabancı model ajansın modellerinin daha önceki çalışma fotoğraflarını muhakkak talep ediniz.

Aktüel model ajans uzun yıllar moda ve tv sektörüne hizmet vermiş ve bir çok çalışmaya profesyonel modellerinin katılımı ile kalite çizgisine değer katmış köklü bir kuruluştur. Model ajans bunun takibinde fuar hostesliği, prova mankenliği, fotomodel, katalog mankeni, defile mankini gibi konularda hizmet veren 150 nin üzerinde model ille sektörün ihtiyaçlarına çözümler sunmuştur

 

Yazan:
Mikail ÇAKIR
Creative Director
İnstagram ; @mikailcakir_